Цікаве

Почати худнути прямо зараз: 5 простих кроків, які можна зробити вже сьогодні

Для позбавлення від зайвої ваги необов’язково голодувати і потіти в спортзалі, достатньо просто виробити кілька простих звичок.

Захворювання кишечника, нирок, серця, печінки і навіть яєчників — всі ці недуги можуть погіршуватися з-за зайвої ваги, а для деяких з них набір зайвих кілограмів може послужити спусковим гачком. Екстремальне схуднення, зрозуміло, теж не йде на користь нашому здоров’ю, але стежити за вагою необхідно, особливо після 40 років. Але якщо ніяк не виходить і схуднення весь час відкладається на найближчий понеділок? Почніть з простих змін, які ви можете зробити прямо зараз — і різницю ви помітите вже через місяць.

Відмовтеся від кавових напоїв

Чашечка-інша кави в день корисна не тільки для нашого здоров’я, але і фігури: кофеїн допомагає “розігнати” обмін речовин і ми продовжуємо спалювати калорії навіть коли знаходимося в стані спокою. Але все це справедливо виключно для чорної кави, без цукру і молока. А от настільки улюблені солодкі кавові напої містять стільки ж зайвий калорій, скільки і великий десерт. А ще — викликають різкий сплеск цукру в крові, що може бути по‑справжньому небезпечно для нашого здоров’я.

Зробіть перерву у вживанні алкоголю

Якщо ви вибираєте алкогольний напій, то вибирайте вино замість пива і міцні напої замість вина. А краще зовсім відмовтеся від алкоголю і перейдіть на воду, хоча б на деякий час. Алкоголь – це не просто “порожні” калорії, це ще й дуже жирні закуски, яких ми з’їдаємо набагато більше, ніж потрібно.

Розберіться зі стресом

Кортизол, гормон, який викидається в кров, коли ми відчуваємо стрес, впливає і на наше харчову поведінку, і на обмін речовин. Чим довше ми відчуваємо стрес, тим більше шкідливих продуктів ми з’їдаємо і тим повільніше працює наш метаболізм. Знайдіть свій власний спосіб розслаблятися і знімати стрес і обов’язково присвячуйте йому час кожен день: стрес небезпечний не тільки для нашої фігури, але і для здоров’я.

Відправляйтеся на тренування. Прямо зараз

Ніяк не можете купити або “перевести в готівку” абонемент в спортзал, басейн або студію йоги? Не чекайте понеділка: прямо зараз встаньте і влаштуйте свою власне тренування: присідайте протягом 20 секунд, відпочивайте 10 секунд і знову присідайте. Тренуйтеся протягом 4 хвилин, після чого приступайте до випадів і віджимань. В цілому тренування займе всього 15 хвилин і при цьому допоможе повністю нівелювати наслідки дня, проведеного за столом.

Їжте білкові продукти з кожним прийомом їжі

Білок допомагає нам зберігати відчуття ситості і тим самим оберігає від перекусів, які і є основною причиною зайвої ваги. Дуже проста порада, яка в підсумку допоможе вам втрачати в місяць кілька зайвих кілограмів-дуже легко.

Back to top button