Цікаве

Названо шість причин почати пити кефір щодня

Звичка вживати склянку кефіру в день допомагає поліпшити відразу багато показників здоров’я.

Зміцнює імунітет. Кефір відноситься до загону пробіотиків – продуктів, які містять у своєму складі непатогенні, тобто нешкідливі, мікроорганізми, сприятливо впливають на організм людини зсередини. Зокрема, міститься в кефірі полісахарид кефірних грибків, підвищує захисний імунітет, має протимікробну дію.

Стимулює травлення. Кефір радять пити пацієнтам після лікування антибіотиками і розладів ШКТ. Зовсім не дарма. Цей продукт є надійним помічником у справі відновлення мікрофлори кишечника. Вживаючи склянку кефіру в день, можна значно поліпшити своє травлення – це стане наслідком того, що в кишечнику завдяки кефіру збільшиться кількість корисних бактерій.

Сприяє схудненню. Кефір добре підходить для вживання на вечерю. У ньому міститься білок, який не дасть розгулятися голоду, а також присутні пептиди, які сприяють розщепленню жирних кислот і зменшують обсяги тіла.

Захищає від гіпертонії. Полісахарид в складі кефіру допомагає знизити рівень кров’яного тиску і сироваткового холестерину.

Омолоджує шкіру. Завдяки здатності кефір відновлювати мікрофлору кишечника виникає дуже приємний «побічний ефект» – поліпшується стан шкіри обличчя. Вона стає більш захищеною від висипань, поліпшуються її колір і пружність – візуально це молодить.

Заспокоює. Кефір містить амінокислоту триптофан, яка є джерелом «гормону радості». Пийте його щодня, щоб нервова система розслаблялася і була краще захищена від буденних стресів.

Джерело: LHealth.info

Back to top button