Цікаве

Проста звичка, яка допоможе виглядати на 5 років молодше: порада експерта

Лікар-дієтолог Артем Хачатрян розповів, щоб виглядати на 5 років молодше потрібно дотримуватися питного режиму. За його словами, це ключова звичка, яка збереже хорошу форму і молодість людини.

Недолік води в організмі дуже позначається на здоров’ї – суха шкіра, землянистий колір обличчя, ламке волосся і набряки. Іноді з такими проблемами не зможе впоратися навіть найкращий експерт, а лише зробить тимчасовий ефект, пише 1News.

За словами експерта, вода відповідає одразу кілька завдань: гідратацію організму, транспортування кисню, виведення шлаків та токсинів. Крім того, споживання рідини прискорює процеси регенерації, що прямо впливає на збереження краси, молодості та здоров’я.

Всім відомо, що організм людини складається із води, тому важливо підтримувати водний баланс. Адже у різному віці відсоток рідини в тілі відрізняється – у немовля 80%, у дорослого – 65%, а у літніх – 40%.

Дієтолог назвав просту звичку, яка допоможе виглядати на 5 років молодше

Артем Хачатрян зазначив, що навіть якщо немає спраги, краще пити маленькими ковтками негазовану воду протягом дня.

Додамо, що достатня кількість води в організмі впливає на очищення організму, красу та еластичність шкіри, якість волосся та фігуру.

Щоб підтримувати водний баланс, слід зранку пити склянку теплої води, оскільки випиваючи воду натще, організм підбадьориться і запуститься його робота. Також можна додати у склянку води пару крапель лимонного соку.

Дієтолог назвав просту звичку, яка допоможе виглядати на 5 років молодше

 

Також слід пити воду протягом дня регулярно, оскільки так прискоритися метаболізм і виведуть жирові клітини. Якщо ж людина не підтримує водний баланс, відбувається затримка рідини. Організм намагається утримати життєво-необхідну вологу, але якщо вона не надходить ззовні, з’являються набряки.

Лікар-дієтолог підсумував, що наш організм вимагає регулярної турботи, тільки тоді тіло та обличчя будуть красивими та здоровими. Головне, за його словами, запровадити щоденну звичку.

До речі, підтримувати водний баланс потрібно саме водою, а не соком, чаєм або кавою, також дбаючи про організм необхідно їсти здорову їжу, а не фастфуд.

Дієтолог назвав просту звичку, яка допоможе виглядати на 5 років молодше

Джерело: Marie Claire

Back to top button