Цікаве

Маргарин, ковбаса і ще 5 продуктів, які можуть прискорити старіння

Існує безліч факторів, що впливають на швидкість старіння організму. І харчування – далеко не останній з них. Виключіть ці продукти з раціону, і ви зможете продовжити гарне самопочуття і молодість шкіри на довгі роки.

Маргарин

Забудьте це слово! Емульсійний продукт буквально напханий шкідливими трансжирами, які збільшують ризик хронічних захворювань в рази. Крім того, цей вид жирів пов’язують з порушенням водного балансу в організмі. Хронічне зневоднення неминуче веде до появи великої кількості зморшок і раннього старіння органів.

Напівфабрикат

Так, ми знаємо, часу ні на що не вистачає, але все ж закликаємо вас не економити на їжі і власному здоров’ї. Готові страви, які перед вживанням досить прогріти в мікрохвильовці протягом пари хвилин – дуже нездорова їжа, зокрема, через високий вміст солі. Її надлишок неминуче веде до набряків і погіршення стану шкіри.

Енергетичні напої

Якщо вам не вистачає енергії з ранку, просто лягайте раніше спати! Не «підсаджуйте» організм на енергетичні напої — якщо тільки ви не плануєте постаріти на добрі десять років раніше.

У продукті міститься велика кількість цукру, кофеїну натрію і кислоти. Ця комбінація згубна для емалі зубів і вашої травної системи. Не кажучи вже про сечогінний ефект напоїв, що позбавляє організм цілющої вологи.

Солодощі

Якщо говорити про передчасне старіння, то цукор — ваш ворог номер один. Ми не закликаємо вас повністю відмовитися від солодощів, але обмежити їх кількість життєво необхідно. Надлишок глюкози створює ідеальні умови для розвитку хронічних захворювань і підвищує ризик діабету. Цукор — це ще й гарне харчування для ракових клітин. Варто задуматися!

Продукти з високим глікемічним індексом

Хліб, паста та інші продукти, вироблені з білого борошна, містять “швидкі” вуглеводи, споживання яких викликають стрімке зростання рівня цукру в крові.

Його різке підвищення і не менш різке падіння просто не може не відбитися на вашій шкірі.

Зв’язок споживання продуктів з високим глікемічним індексом і раннього старіння вже довели вчені. Якщо на обличчі стали з’являтися перші вогнища акне і розацеї, перегляньте ваш раціон — і якомога швидше.

Алкоголь

Тільки без паніки! Келих хорошого червоного вина раз в тиждень стареньку з вас, звичайно, не зробить, але все ж варто пам’ятати про міру. Часте вживання спиртних напоїв, особливо з високим вмістом цукру — викликає радикальні зміни в організмі, включаючи дефіцит вітаміну А, який відповідає за оновлення клітин.

Ковбаса та інші м’ясні продукти

Недавні дослідження показали, що нітрати і нітрити, які використовуються для стабілізації м’ясної складової в ковбасах і сарделях, значно підвищують ризик онкологічних захворювань. Ці речовини в організмі перетворюються в вільні радикали, що викликають окислення клітин і зміни в їх ДНК. Для шкіри обличчя ці процеси згубні.

Урізноманітніть раціон органічним м’ясом і рослинними різновидами білкових продуктів. А ось від бекону, сосисок та інших м’ясних продуктів з тривалим терміном зберігання краще відмовитися.

Back to top button