Цікаве

Хочеш схуднути? рахуй калорії

Хочеш схуднути? рахуй калорії1. Вікові. З роками обмін речовин в організмі значно сповільнюється, як наслідок відбувається помірне спалювання калорій. Що робити? Необхідно харчуватися помірно. Скачай в інтернеті таблицю калорійності продуктів. Це дозволить тобі розрахувати необхідну добову потребу в калоріях, яку якщо перевищувати, то про схуднення можна тільки мріяти. Але! Якщо ти будеш активно займатися спортом, то ця проблема тебе не торкнеться, обмін речовин буде відмінним. У цьому випадку можна їсти добре, але тільки здорову їжу, виключаючи надмірно жирні, гострі і солоні страви, копченості, кондитерські вироби, цукор, солодку газовану воду, чіпси, майонез, соуси, фаст-фуд.

Добова необхідність в калоріях розраховується за наступною формулою: 650 + (9,6 хмасса тіла) + (1,8 + зростання см) — (4,7 хкол-во років). Наприклад, мої дані: 60 кг, 168см, 27 років, разом: 650 + (9,6 х60) + (1,8 +168) — (4,7 х27) = 650 +576 +169,8-126,9 = 1268,9. Моя норма 1268,9 ккал / добу. Однак якщо займатися спортом або виконувати фізичну роботу, що вимагає багато зусиль, то кількість калорій необхідно збільшити. Те, що надходить в організм з їжею повинне не відкладатися у вигляді жиру, а витрачатися. Тільки тоді фігура буде ідеальною і стрункою. Якщо спосіб життя малорухомий або робота вимагає сидіти біля комп’ютера по 8 годин, то тобі підійде низькокалорійна дієта. Але бажано все ж рухатися, хоча б ходити пішки, чергуючи повільний та швидкий темп не менше 1-1,5 години на день.

2. Спадковість. Та однозначно існує схильність до певної форми тіла, якщо твої рідні схильні до повноти. Але! Це всього лише образ, зовнішній вигляд твій, але не жирові відкладення. Не існує гена, який відповідає за накопичення жиру по спадковості, тому розберися зі своїм харчуванням. Відмовся, якщо інші наполягають і продовжують тебе загодовувати. Нехай їжа стане для тебе заходом, а не святом душі і тіла. Будь обережна з нею. Стань гурманом, не їж все, що з’їли б твої очі. Якщо ти сидиш за обіднім столом, який ломитися від всіляких ласощів, то знай, що переїдання — це тяжкість, здуття, шлаки. Не перевантажуйте свій організм. Їж нешвидко, повільно і ретельно пережовувати їжу. Ти помітиш, як настало відчуття ситості, а твоє блюдо з’їдено наполовину. Голодна? Пий воду або зелений чай з м’ятою, сік, з’їж яблуко, банан, хурму!
Хочеш ефективно схуднути? Рахуй калорії!

3. Збій у гормональній системі. Це факт. Уповільнені обмінні процеси в організмі, відбувається затримка рідини. Також порушення можуть бути пов’язані з видаленням щитовидної залози або яєчників, які вимагають постійного застосування препаратів протягом наступних років життя.

Здорове, збалансоване і дробове (5-6 разів на день маленькими порціями) харчування, фізичні навантаження у вигляді йоги, пілатесу, які не потребують великих зусиль — ідеальний метод підтримати здоров’я і протистояти скупченню жирів в організмі. Консультується з лікарем, він дасть добро, якщо твій стан задовільний.

Back to top button