Дієтолог назвала 5 простих кроків для схуднення без дієт
З віком все люди природним шляхом все легше набирають зайві кілограми, але дотримання всього п’яти простих правил може допомогти тримати вагу в нормі.
Про це розповіла доктор філософії, провідний британський дієтолог, фахівець з жіночого здоров’ю Мерилін Гленвіл, повідомляє The Sun.
За статистикою, з 20 до 50 років люди в середньому повніють на 13 кілограмів, хоча споживають менше їжі, ніж в більш юному віці. Це змушує людей виснажувати себе дієтами, але є і більш простий спосіб тримати тіло в тонусі.
Перш за все, потрібно їсти усвідомлено, – припинити перекушування в машині, на ходу або перед телевізором.
Спочатку може бути складно переналаштуватися, але якщо повністю організм буде зосереджений на процесі поглинання їжі, то з часом зможе вчасно дати сигнал ситості.
Крім того, багато напоїв викликають звикання, є “соціально прийнятними наркотиками”, – це стосується кави, чаю, випивки, газованої води.
З віком тіло втрачає здатність виводити токсини з колишньою ефективністю, через що потрібно уникати будь-яких продуктів, що викликають звикання. Відразу після відмови від їх вживання можуть спостерігатися головний біль, втома, нудота, депресія.
Трав’яний чай, цикорій, латте з куркуми вважаються більш здоровими альтернативами.
Казеїн і лактоза можуть тяжко засвоюватися організмом, в процесі викликаючи діарею, болі, гази і здуття, тому за можливостю краще зменшити кількість молока, масла і сиру в раціоні.
Пріоритет краще віддавати натуральному живому йогурту.
У раціоні кожної людини повинні бути натуральні волокна, клітковина, яка стабілізує кількість цукру в крові, насичує і спрощує процес перетравлення їжі організмом.
Клітковина міститься в овочах, насінні, квасолі, фруктах і овочах, цільнозернових продуктах.
Також рекомендується додавати в їжу спеції, щоб зробити смак більш багатим, використовувати імбир, часник, свіжі і сухі трави, корицю, куркуму, перець, лимонний сік, морську сіль, гірчицю, томатний кетчуп без цукру, соєвий соус.
Нагадаємо, раніше дослідження показало, скільки насправді потрібно ходити в день, щоб знизити ризики передчасної смерті, – і це не 10000 кроків.
Джерело: Обозреватель