Цікаве

Зовнішні ознаки, які назвуть оточуючим ваш справжній вік

Про наближення старості людини розповідає обличчя і тіло. Як боротися з цими віковими змінами?

Більшість людей знають про багато вікових змін, але не про всі. Ми зібрали дані та поради від зарубіжних експертів-геронтологів, які вивчають, як змінюється тіло людини з віком. Крім того, постаралися підібрати способи, які допоможуть загальмувати або замаскувати ознаки старості.

Брови

З віком вони стають набагато тоншими. Це відбувається через менопаузу, під час якої випадає більше волосся. Доведеться вдаватися до допомоги косметичного олівця і малювати собі брівки.

Волосся

Вже не таке об’ємне, як раніше. І з віком воно стає все рідшим і рідшим, особливо у чоловіків. Кондиціонер і засоби для укладання вам в допомогу.

Зайві волоски

На обличчі з’являються нове волосся. Пробуйте вищипувати їх пінцетом або зробіть лазерну депіляцію.

Шкіра

Через те, що в організмі стає менше води, а обмін речовин сповільнюється, шкіра зневоднюється. Постарайтеся поменше користуватися звичайним милом, яке сушить шкіру. Наносити після душу живильне молочко для тіла, робіть маски для обличчя, не забувайте для антивікові засоби для повік.

Вуха

На жаль, з віком змінюється не тільки стан шкіри і волосся, деякі органи нашого тіла змінюються зовні. Так, мочки вух до старості помітно подовжуються, тому що шкіра втратила свою еластичність, а сережки лише розтягнули її. Користуйтеся зволожуючими кремами або зважитеся на операцію, відмовтеся від важких прикрас.

Зуби

Емаль стоншується і жовтіє з віком. Крім того, можуть йти вниз ясна, оголюючи зуб. Особливо це помітно при пародонтозі. Зміцнюйте ясна, полощіть їх кокосовою олією і регулярно відвідуйте стоматолога.

Сечовий міхур

Нетримання може виникнути через гормональний збій у жінок. Найчастіше ця недуга вражає жінок, що народжували. Їжте продукти з колагеном або пийте журавлинний сік, багато досліджень показали, що це допомагає сечовому міхуру зберігати еластичність.

Ноги

З віком змінюється форма стоп. Справа в тому, що подушечки пальців ніг з віком стають тонше. Відбуваються також різного виду деформації кісток, наприклад, наростає кісточка. Відвідуйте ортопеда, він розповість, які вправи допоможуть ступням.

Втомлений вигляд

Ви постійно відчуваєте занепад сил? Найчастіше причина в дефіциті вітамінів D і групи В, а також магнію, калію і кальцію. Варто приймати які-небудь препарати для підняття їх рівня. Але не призначайте їх собі самі, спочатку проконсультуйтеся з лікарем і пройдіть невелике обстеження. Справа в тому, що надлишок вітамінів і мікроелементів також шкідливий.

Back to top button