Україна

Україна просувається у боротьбі з корупцією – посол ЄС


Україна просувається у боротьбі з корупцією - посол ЄС

Призначено голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також членів Вищої ради правосуддя, зазначив Матті Маасікас.

 
Українська влада швидко просувається в реформі судової системи та боротьбі з корупцією. Про це в інтерв’ю Європейській правді заявив посол Євросоюзу в Україні Матті Маасікас.
 
“У сферах боротьби з корупцією та впровадження судової реформи українська влада просувається якнайшвидше. Ви нарешті призначили голову антикорупційної прокуратури… Ця рекомендація (ЄС) виконана”, – зазначив Маасікас.
 
Він також зазначив, що у Вищу раду правосуддя призначено Романа Маселка та Миколу Мороза – юристів, яких поважає українська антикорупційна спільнота.
 
“Це дуже позитивна подія. Ви знаєте, що корупційний імідж був однією з проблем, з якими Україна має боротися. І я дуже радий, що у цій сфері прогрес швидкий”, – наголосив дипломат.
 
Посол зазначив, що готовий до запуску процес відбору нового голови НАБУ, а також є “позитивний розвиток” у пошуку нового керівника Агентства щодо повернення активів.
 
“Ви знаєте, що корупційний імідж був однією з головних проблем у світі, які Україна мала подолати. І я дуже радий, що у цій сфері процес зараз швидкий”, – добивав він.
 
Нагадаємо, 23 червня Рада ЄС надала Україні статус кандидата на вступ до Євросоюзу.
 
Щоб стати повноцінним членом спілки, Київ має провести низку антикорупційних реформ та змін у судовій та правоохоронних системах, а також узгодити деякі закони з європейськими.
 
Україна очікує від ЄС політичної ясності щодо членства до кінця року
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button