Україна

У SCM заявили, що щомісяця випускають 16 тисяч бронежилетів для ЗСУ


У SCM заявили, що щомісяця випускають 16 тисяч бронежилетів для ЗСУ

Металургійні комбінати групи випускають спеціальну сталь для бронежилетів за власноруч розробленою технологією.

Підприємства групи SCM щомісяця випускають сталі для 16 тисяч бронежилетів для Збройних Сил України. Про це в інтерв’ю виданню Kyiv Post повідомила директор зі зв’язків із громадськістю та комунікацій інвестиційної компанії SCM Наталія Ємченко.

“Наша головна мета – перемога. Що ми зараз робимо для неї? Ми вже направили понад 4,1 млрд грн на допомогу ЗСУ, на допомогу нашим містам та на гуманітарну допомогу всій Україні. Наші бізнеси працюють. Ми виплачуємо зарплати та намагаємось зберегти робочі місця. Наші підприємства працюють навіть поблизу лінії фронту. Металургійні комбінати виробляють спеціальну сталь – це приблизно 16 тис. бронежилетів для наших солдатів на місяць”, – сказала вона.

Вона додала, що допомога ЗСУ надається у рамках мілітарної ініціативи Ріната Ахметова Сталевий фронт.

“Ми створили спеціальну ініціативу Сталевий фронт, наша команда тісно співпрацює з ЗСУ, щоб розуміти потреби військових та виробляти продукцію відповідно. Багато фондів купують екіпірування, але у нас інша філософія: виробляти та створювати кастомізовану продукцію. Зокрема, ми виготовили спеціальні захисні капсули, які є житлом для наших бійців на передовійзимою”, – розповіла Ємченко.

Нагадаємо, раніше генеральний директор компанії Метінвест Юрій Риженков заявляв про новий спосіб виробництва броньованої сталі для бронежилетів.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button