Україна

Території резиденцій «Залісся», «Конча-Заспа» та Бірючий острів відкриють для громадян

Громадяни отримають можливість відвідувати об’єкти державної власності, які десятиліттями були закриті від суспільства та використовувалися чиновниками у власних цілях. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Економіка без олігархів» у Києві, повідомила 1News прес-служба Офісу Президента.

«Для держави й особисто для Президента доступ громадян до об’єктів, які все життя були закритими, були на балансі Державного управління справами, використовувалися чиновниками, – це одне з основних завдань», – наголосив Кирило Тимошенко.

Так, за його словами, буде відкрито вільний доступ на територію Бірючого острова, де розташована державна резиденція Президента України.

«Це великий екопарк на березі моря. Для нас важливо, щоб кожен міг доторкнутися до цієї природи й відпочивати там», – сказав заступник керівника Офісу Президента.

Кирило Тимошенко зауважив, що цього року на Бірючому острові розпочинається будівництво інфраструктурних туристичних об’єктів.

Крім того, громадяни можуть вільно відпочивати на території резиденції Державного управління справами в Національному природному парку «Залісся» на Київщині.

«Ми поділили його на декілька кластерів. Є зони, де можливо побудувати готелі, вже розробляється проектно-кошторисна документація. Вже зараз будь-який громадянин України може приїхати й погуляти в цьому парку», – зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Також Кирило Тимошенко нагадав, що за дорученням Глави держави проводиться аудит земельних ділянок та будинків на території резиденції в Конча-Заспі.

«Щойно ми закінчимо аудит і розробимо нову територію, де можна відпочивати, ми відкриємо територію резиденції в Конча-Заспі, щоб там могли відпочивати люди», – наголосив він.

Заступник керівника Офісу Президента також розповів про подальший розвиток Національного комплексу «Експоцентр України» (ВДНГ). За його словами, цьогоріч до Дня Незалежності на території комплексу буде відкрито сучасний спортивний кластер, який споруджують у межах президентської програми «Велике будівництво».

«Це об’єкт (Національний комплекс «Експоцентр України». – Ред.), який ніколи не піде на приватизацію, але ми повинні його розвивати для того, щоб був максимальний доступ громадян, щоб вони отримали багато гарних емоцій, і найголовніше – щоб держава заробляла з цього кошти до бюджету», – зауважив Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, раніше 1News опублікувало повний список мешканців державних дач у Конча-Заспі та Пущі-Водиці.

Back to top button