Україна

Колишнім політикам і чиновникам поставили ультиматум: до 24 травня звільнити державні дачі в Конча-Заспі – ЗМІ

У РНБО кажуть — ці та низка інших людей отримали договори на користування будівлями, робили там ремонт, отримували відшкодування за витрати на ремонт обсягом 50% та за символічну плату могли там проживати

Колишнім політикам і членам попередніх урядів, які зараз проживають на території державних дач в Конча-Заспі, поставили ультиматум – звільнити житло до понеділка 24 травня.

Про це УНН повідомили власні джерела, – інформує 1NEWS.:

“Нам сказали виїхати до понеділка. Щось комусь не сподобалося, що ми там живемо, і всіх попросили зібратися і — на вихід” — повідомив співрозмовник агентства.

Територія державних дач у Конча-Заспі входить до переліку об’єктів Державного управління справами і утримується за кошт держави. У VIP-дачах живуть декілька сотень колишніх можновладців. Зокрема, колишний голова ВР Володимир Литвин, ексгенпрокурор Святослав Піскун, другий президент України Леонід Кучма та інші.

“Це колишні судді, прокурори, правоохоронці, митники, податківці, люди на прізвище, наприклад, Піскун, Ландік, Васюник, міністри часів Януковича, наприклад, Табачник і Богатирьова, віце-прем’єр часів Порошенка — Зубко. І навіть директор департаменту корпорації “Богдан” Олександр Ільїн”, — казав раніше Президент України Володимир Зеленський.

У РНБО кажуть — ці та низка інших людей отримали договори на користування будівлями, робили там ремонт, отримували відшкодування за витрати на ремонт обсягом 50% та за символічну плату могли там проживати.

Back to top button