Цікаве

Як позбутися від павуків в будинку: комахи підуть назавжди

У багатьох квартирах (і приватних будинках особливо) може виникнути проблема — непрохані гості у вигляді комах. Чи небезпечні домашні павуки і як позбутися від павуків — розповідаємо в нашому матеріалі.

Раніше ми писали, як позбутися від молі і розповіли, що робити, якщо виявили личинки комахи в одязі.

Чому так багато павуків в будинку — просте пояснення

Павуки в будинку або квартирі можуть оселитися з різних причин. В основному, вони мешкають в темних або брудних місцях житла. Після настання холодів павуки починають шукати теплі місця, і тому заповзають всередину житла.

Однак найбільш поширеною причиною появи павуків є високий рівень вологості в будинку або елементарний бруд, тому що ці членистоногі воліють плести свою павутину в місцях скупчення пилу: за батареями, шафами і тумбочками. Вологість може підвищуватися через маленьку провітрюваність приміщення, або ж якщо в будинку є сирий підвал, що сприяє появі павуків.

У тому випадку, якщо у вашому житлі велика кількість тарганів або літаючих комах, то павуки обов’язково з’являться, оскільки вони дуже люблять ними ласувати.

Ще однією причиною «заселення» таких «сусідів» може бути наявність відкритої їжі і хлібних крихт на кухні.

Що допомагає від павуків — корисні і прості поради

Перед тим як дати відповідь на питання, чим небезпечні павуки в будинку, треба відзначити, що вони мають невелику користь. Вони відловлюють і їдять настирливих мух та іншу мошку, яка може бути в житлі. Але якщо ж ви все-таки вирішили позбутися неприємного сусідства, опишемо вам, чого бояться павуки.

Боротьбі з навалою павуків повинне передувати ретельне генприбирання, проведене у вашому домі:

  • почистити кути;
  • прибрати крихти з усіх шухлядок;
  • заглянути в усі затишні місця в житлі.

Павутину найкраще збирати, використовуючи в ролі інструменту палицю з обмотаною мокрою ганчіркою або ж довгий віник.

Потім, щоб позбутися від цих членистоногих, треба брати в користування надійні засоби від павуків в приватному будинку. Ось деякі методи:

  • У ролі зброї для боротьби проти комах краще вибрати засоби з різким запахом і яскравим ароматом. Ідеально підійдуть апельсин та звичайний лимон, а також роздроблений каштан або фундук, які треба розкидати по кутах будинку. Через сильний запах павуки змушені будуть піти.
  • Можна обробити приміщення розчином м’ятного, евкаліптового або чайного масла в ефірному стані: досить двадцяти крапель на літр рідини. Використовуючи пульверизатор, потрібно побризкати всі «закутки», які є в будинку.
  • Водний розчин столового оцту (брати рівні пропорції) також буде ефективним для обробки місця проживання павуків. Вони помруть від кислоти і не будуть вам заважати.
  • Не витримують павуки те, як пахне овеча шерсть або пряжа. Щоб їх відлякати, потрібно розкласти біля павутини їх невеликі клаптики.
  • Також можна використовувати різні отрути, щоб позбутися від павуків на балконі і в будинку. Для цього краще зупинити свій вибір на аерозолях. Їх треба розпилювати по всьому будинку і тріщинах, попередньо звільнивши приміщення від людей і домашніх улюбленців. Через півгодини після обробки, коли аерозоль подіє і висохне, будинок в обов’язковому порядку треба добре провітрити.

Пам’ятайте, що найкращий засіб від павуків — це профілактика їх появи в будинку, тому регулярно провітрюйте приміщення і не допускайте зростання вологості, а також не залишайте їжу відкритою на столах.

Чим небезпечні павуки в будинку — важливо знати кожному

Відзначимо, що отруйні павуки України не селяться в будинках і їх боятися не варто. Вашими «сусідами» можуть стати віконні і домашні павуки або ж «бродячі» членистоногі, які забралися в будинок через вікно в пошуках комах для їжі. Вас може вкусити тільки чорний кімнатний павук, проте його отрута не є смертельною. Вона викличе незначне і нетривале шкірне подразнення, від якого просто позбутися, застосувавши антигістамінний препарат і антисептик.

Back to top button