Цікаве

Як бути счастливим кожен день: корисні поради

Щастя – це стан розуму. Зокрема, це стан “благополуччя і задоволеності”. Навчитися бути щасливим цілком реально. Як це зробити і стати щасливішими вже зараз, розповіла лікар-психолог Ольга Мірошникова, передає 1News.

До того ж, завтра 20 березня відзначається День щастя – тому приводів насолоджуватися життям ще більше.

Як відчути довгострокове почуття задоволеності життям

Деякі люди, коли чують слово “щастя”, вважають, що воно говорить про емоції, таких як задоволення або радість. Для них це те, що вони відчувають безпосередньо тут і зараз.

“Довгострокове почуття задоволеності життям найбільш відчувається, коли ми приймаємо емоцію радості тут і зараз. І ми досягаємо цього, крок за кроком кожен день, щоб бути щасливими”, – каже психолог.

7 кроків, як стати щасливішим вже зараз

1. Щастя – це вибір

Зробіть щастя своїм вибором, який ви робите кожен день. Щастя не є результатом поточних обставин, навпаки, щастя – це вибір. Ми самі визначаємо, що приносить нам радість, і можемо користуватися цим.

2. Зосередьтеся на хорошому

У нашому житті завжди є щось хороше: ми живі, ми ситі, ми здорові, у нас є сім’я і друзі, і у нас є можливість кожен день займатися осмисленою роботою. Це означає, що в нашому житті є добро, на якому ми можемо зосередитися. Щасливі люди зосереджені на позитивних думках.

3. Не порівнюйте себе ні з ким

Перестаньте порівнювати себе з іншими людьми. Живіть власним життям і створюйте його таким, як вам подобається.

4. Не витрачайте життя на непотрібні матеріальні речі

Майно необхідно для життя, але ми часто змішуємо споживацтво зі щастям. Ми жертвуємо часом, грошима, енергією і зосереджуємося на пошуку і накопиченні того, що нам не потрібно.

5. Будьте присутніми в ваших стосунках

Дослідження показують, що близькі стосунки, більше, ніж гроші чи слава, роблять людей щасливими протягом усього їхнього життя. Ці зв’язки захищають людей від життєвих негараздів і є кращими предикторами довгого і щасливого життя, ніж соціальний клас, IQ або навіть гени.

6. Розвивайте здорові звички

Саме здорові звички підвищують якість і тривалість життя.

  • Проводьте більше часу на вулиці;
  • Практикуйте здорове харчування;
  • Регулярно займайтеся спортом;
  • Кидайте палити;
  • Висипайтеся.

7. Знайдіть свій шлях до тривалого щастя

Найефективніший шлях до тривалого щастя і задоволення – це не тільки дивитися на свої інтереси, а й на інтереси інших. Коли ми відволікаємося від самих себе, ми живемо більш значущим і значним життям.

Джерело: Сьогодні

Останні новини

Back to top button