Цікаве

Що в звичайному житті заважає схуднути? Пояснює дієтолог з Німеччини

Що в звичайному житті заважає схуднути? Пояснює дієтолог з Німеччини

У звичайному житті людям заважають схуднути і навіть сприяють набору ваги хронічний недосип, малорухливість, недолік корисних жирів в харчуванні та інші особливості, – про це розповіла лікар дієтолог з Німеччини Андреа Шмідт.

Дієтологиня розповіла, що в звичайному житті заважає схуднути більшості з нас. Однією з причин експерт назвала регулярне недосипання. За словами Шмідт, якщо людина день у день спить менше 7 годин, його організм виробляє більше гормону греліну. Високий рівень греліну змушує нас відчувати підвищений апетит, гальмує обмін речовин, розщепленню жирів.

Також дієтологиня з Німеччини радить уникати ранкових стресів – зокрема, не встановлювати занадто гучний і різкий звук будильника. Під впливом стресу починає активніше вироблятися гормон стрес кортизол, через що в організмі для вироблення енергії «спалюються» м’язи, а не жир – це в результаті заважає схуднути.

Доктор Шмідт зазначила, що викид кортизолу вранці може відбуватися і через звичку пити насамперед каву після сну. Після пробудження найкраще випивати склянку теплої води, підкреслює дієтологиня.

Пропуски прийомів їжі – звичайне явище в житті багатьох людей, зайнятих роботою і справами. Воно теж заважає нам худнути або зовсім призводить до повноти, оскільки через нього в організмі сповільнюється процес спалювання жиру для виробництва енергії.

Ворогами стрункої фігури є малорухливість і недолік здорових жирів. Згідно з рекомендаціями дієтологині, до 30% добової кількості калорій повинні давати організму саме корисні харчові джерела жиру – для цього слід вживати в їжу авокадо, горіхи, оливкова олія, лляна олія, жирну рибу на зразок скумбрії або оселедця.

Back to top button