Цікаве

Розроблено список продуктів – «борців» з онкозахворюваннями

Популярний американський лікар, вчений, засновник Асоціації ангіогенезу Вільям Лі розробив систему живлення, за допомогою якої можна знизити ризик розвитку онкологічних захворювань.

Найбільш “ефективними” борцями з онклогією Лі вважає продукти харчування, серед яких великий ряд овочів, фруктів, за ним йдуть страви з молочних продуктів і овочів.

Свою “дієту проти раку” Лі представив у книзі “Eat to Beat Disease: the New Science of How Your Body Can Heal Itself ” (“їжте, щоб перемогти хворобу: нова наука про те, як ваше тіло може зцілити себе”).

Зокрема, він пише, що головним овочем вважає томати, які містять корисні мінерали, у тому числі лікопін, що гальмує процес мутацій в організмі; квашену капусту, яка також володіє безліччю корисних властивостей; сою, ягоди і зелений чай.

Окреме місце в своїй дієті Лі відводить йогуртам і кімчі – корейська страва, в основі якої лежить пекінська капуста, присмачена корейськими зіллям і спеціями.

Крім того, Лі пише про те, велику роль в правильному харчуванні грають горіхи, ягоди і картопля. Також у своїй книзі він відводить багато місця яблукам, а особливо яблучному сидру.

Лі в своїй книзі пояснює, для чого вживати той чи інший продукт, а також говорить про те, що необхідно їсти більше овочів.

«Наша генетична доля не зумовлена фактом народження. Сам геном залишається незмінним, але певні гени зберігають здатність змінюватися під впливом оточуючих факторів – тобто все залежить від того, що ти їж, чим ти дихаєш…», – пише Лі.

Джерело: МедікФорум

Back to top button