Цікаве

П’ять важливих причин їсти соняшникову олію кожен день

Вчені довели, що ті люди, які відмовляються від олії соняшнику втрачають багато корисного.

Дослідження, яке показує важливість цього продукту, належать фахівцям Національної школи США.

«У соняшникової олії багато ненасичених жирів, вітаміну Е і магнію, – пише про свою наукову роботу в науковому порталі «Щоденний здоров’я» доктор Кері Глассман. – Найдоступніша для людей олія при цьому легко засвоюється і дає організму людини багато хорошого».

Вчені назвав п’ять причин їсти соняшникову олію щодня.

Причина №1. Багато ненасичених жирів

Ви здивуєтеся, але в олії соняшника стільки корисних для людини жирів, як і в арахісовій – 16 грамів на дві чайні ложки. Ненасичені жири добре впливають на серце і судини.

Причина №2. Швидко засвоюється

Перевага соняшникової олії перед іншими схожими продуктами – це неймовірна засвоюваність. Це при тому, що в олії багато потрібних волокон, які допомагають органам ШКТ правильно працювати.

Перевага №3. Вітаміни та мікроелементи

В соняшниковій олії є магній, який корисний для роботи внутрішніх органів (особливо серце) і вітамін Е (відновлює і захищає клітини від негативного впливу вільних радикалів, продовжуючи молодість). Крім того, в соняшниковій олії багато ніацину (вітамін В3), який допомагає тримати холестерин в нормі.

Перевага №4. Білок

Тільки уявіть, в двох ложках соняшникової олії 7 грамів білка. У загальній нормі – 14 проценів від добової норми. Тому не варто нехтувати нею при заправці овочевих салатів.

Перевага №5. Продукт без холестерину

Фахівці радять вживати олію людям, які мають проблеми з артеріями, страждають від «поганого» холестерину. Тільки важливо вживати її в чистому вигляді, без термічної обробки. Тільки тоді олія буде корисною!

Back to top button