7 корисних звичок, яких варто дотримуватись в побуті
Побороти дурні звички легше сьогодні, ніж завтра — говорив великий Конфуцій. Ми пропонуємо почати прямо зараз. Ідеї добрих звичок, які перетворять звичні буденні справи на ритуали, розповідає 1News.
Ідеальний рецепт, особливо влітку — вода з гілкою базиліку або м’яти, часточкою цитрусових, полуницею або малиною. Вона не тільки втамовує спрагу, а й дає відчуття. що ти п’єш не просто воду, а якийсь особливий напій (комусь навіть може буде подібним до коктейлю, тільки безалкогольного). Така вода особливо добрий вигляд має в карафах для води: по-перше, корисно, по-друге, естетично, адже часто саме естетика перетворює корисну, але нудну звичку на ритуал.
Разом з трендом на здоровий спосіб життя до нас прийшла прекрасна звичка готувати продукти без олії, на сковорідках з антипригарним покриттям: так ми смажимо тонкі млинці на рисовому борошні, готуємо спаржу й рибу. Пропонуємо спробувати таджин — страву з м’яса й овочів, популярну в Марокко, Тунісі й Алжирі. Для цього вам знадобиться керамічний таджин з кришкою — крім того, що приготовлена в ньому страва без олії виходить соковитою й менш калорійною, таджин завжди має ефектний вигляд на столі й точно принесе вам чимало компліментів від гостей.
Цікава статистика: за час карантину у Великій Британії на 30 % зріс продаж паперових книг. Поняття «віртуально» й «онлайн» стали символом цієї непростої весни — тож хочеться взяти в руки справжню книгу, яку навряд чи щось може замінити. Книги з мистецтва, моди, лайфстал-видання, альбоми із сучасної фотографії — їх потрібно купувати, пестити й леліяти, а потім передавати в спадок.
Після прочитання книги про те, які обіди закочує у своєму особняку Валентіно Гаравані, вам точно захочеться влаштувати справжній званий обід. Пам’ятайте, що епідеміологи поки не рекомендують збиратися в закритих просторах великими компаніями — так що нехай ваш обід буде камерним, або, наприклад, на терасі дачі, якщо вона є.
«Складання букетів — це медитація», — каже флористка й засновниця студії @ pepperrose.studio Юлія Борисенко. «Щоб навчитися цього, важливо читати книги, дивитися альбоми з мистецтва, ходити в міські сади й парки, заглядати на ринки й у квіткові крамниці. І мені здається, такий спосіб сповільнюватися й шукати гармонію годиться для всіх». Погодьтеся, гармонія — те, що точно знадобиться всім нам після тривалого й тривожного карантину. До того ж складати букети — корисна звичка: зможете дарувати близьким людям те, що створите своїми руками. Почніть складати свій перший букет вже в найближчі вихідні
Палити ароматичні свічки можна де завгодно — у квартирі, на балконі або терасі, на дачі й у саду. Вони заспокоюють, розслабляють і допомагають підготуватися до сну. Бувають і свічки-враження. Наприклад, колекція свічок британського дизайнера Тома Діксона натхнена його рідною Англією.
Зустрічі на літніх терасах з друзями (вони вже дозволені, але пам’ятайте про ретельну дезінфекцію рук і потрібну дистанцію в 1,5 метра), камерні сімейні обіди або пікніки, сезон яких настане ось-ось — для будь-якого із цих заходів вам знадобляться гарні келихи. Вміти розбиратися в них — важлива частина світського етикету, та й, у принципі, це просто цікаво.
Джерело: Vogue