Світ

Європол встановив 150 підозрюваних у військових злочинах РФ в Україні

Європол встановив 150 підозрюваних у військових злочинах РФ в Україні

Відповідальних за військові злочини РФ не залишать без покарання

Поліцейська служба ЄС надає першочергового значення розслідуванню військових злочинів Росії.

 

Європол проаналізував 7000 фотографій та відеофрагментів та зміг ідентифікувати 150 підозрюваних у скоєнні військових злочинів Росії в Україні. Про це заявила виконавчий директор Європолу Катрін де Болле, повідомляє Укрінформ.

 

“Ми в Європолі проаналізували 7000 фотографій та відеофрагментів та 550 свідчень. Ми змогли ідентифікувати 150 підозрюваних у скоєнні військових злочинів”, – сказала вона.

 

Де Болле наголосила, що Європол надає першочергового значення розслідуванню військових злочинів РФ в Україні, збирає інформацію та ідентифікує фігурантів.

 

“Ми опрацьовуємо інформацію і намагаємося встановити зв’язок між різною інформацією, яку ми маємо і яка надходить із різних країн. Це наша головна підтримка для генерального прокурора України, правоохоронців України, а також Міжнародного кримінального суду”, – зазначила директор Європолу.

 

Нагадаємо, Міжнародний кримінальний суд та Офіс генерального прокурора України створять спільні робочі групи для розслідування конкретних кримінальних справ щодо військових злочинів.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button