Світ

Словаччина оголосила Росію спонсором тероризму

Словаччина оголосила Росію спонсором тероризму

Фото: Парламент Словакии

У парламенті Словаччини не стали церемонитися із країною-агресором Росією

Депутати парламенту Словаччини підтримали створення спеціального трибуналу для розслідування злочинів країни-агресора Росії.

 

Парламент Словаччини визнав нинішній російський режим терористичним, а Росію державою-спонсором тероризму. Про це повідомляється на його сайті у четвер, 16 лютого.

 

 

Вказано, що сьогодні Національна рада Словаччини ухвалила резолюцію, в якій засудила широкомасштабні атаки Росії на цивільне населення, цивільні об’єкти та ключову енергетичну структуру. Також парламент засудив російську агресію в Україні та висловив свою підтримку незалежності, суверенітету і територіальній цілісності України.

 

“В той же час, Національні збори Словацької Республіки своєю постановою визначають російський режим, що діє, як терористичний, а Росію – як державу, що підтримує тероризм”, – йдеться в резолюції.

 

Депутати також засудили прямі та опосередковані погрози Росії застосувати ядерну зброю.

 

Крім того, резолюцією парламент Словаччини не визнає проведення або результатів фейкових “референдумів” у Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях, вважаючи, що ці території залишаються частиною України.

 

Парламент Словаччини також висловив підтримку зусиллям щодо створення спеціального трибуналу для переслідування злочинів агресії та підтримки переслідування злочинів проти людяності і військових злочинів.

 

Водночас, депутати засудили гібридну війну, яку Росія веде і на території Словаччини. Резолюція закликає правоохоронні органи, спецслужби та інші компетентні органи не недооцінювати цю загрозу, а вживати ефективних заходів проти неї, щоб зберегти безпеку та демократію у Словаччині.

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button