Події
✅Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області повідомили про підозру керівнику слу…
✅Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області повідомили про підозру керівнику служби енергетичної компанії, який привласнив 2,2 млн грн на постачанні електроенергії.
????У ході слідства встановлено, що керівник однієї зі служб компанії-постачальника впродовж року умисно збільшував вартість електроенергії для освітлення міста.
Таким чином чоловік, зловживаючи службовим становищем, заволодів 2,2 млн грн, які були виділені з місцевого бюджету.