Україна

Зеленський виступив в університеті оборони США


Зеленський виступив в університеті оборони США

Зеленський зазначив, що “ми разом маємо підтримувати верховенство права, наші інституції та альянси, що захищають демократію та бережуть безпеку, зокрема й НАТО”.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 11 грудня, виступив перед представниками Національного університету оборони США. Відео виступу опублікувала пресслужба президента.

“Америка та всі інші вільні нації світу мають бути впевнені в собі, у своїй силі, у своєму лідерстві, щоб диктатури сумнівалися в собі та у своїй здатності принижувати свободу. Ми разом маємо підтримувати верховенство права, наші інституції та альянси, що захищають демократію та бережуть безпеку, зокрема й НАТО, щоб ніде у світі, в жодному, навіть найтемнішому куточку планети, не виникало спокуси, що нібито якийсь інший порядок може домінувати у світі, окрім свободи. Я впевнений, що свобода може бути сильнішою, ніж будь-який її ворог. Я впевнений, що свобода повинна перемагати завжди, коли хтось кидає їй виклик”, – зазначив Зеленський.

Повний текст виступу Зеленського в Національному унівеситеті оборони США доступний за посиланням. 

Сьогодні, 11 грудня, президент України Володимр Зеленський прилетів до США, де зустрівся з міністром оборони Ллойдом Остіном та головою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Чарльзом Брауном. 

Дипломатичний шанс. Візит Зеленського до Аргентини

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button