Україна

“Вас об’єднує перемога”: Зеленський звернувся до випускників-офіцерів


 Вас об’єднує перемога : Зеленський звернувся до випускників-офіцерів

В майбутньому на українців неодмінно чекає перемога, зазначив у своєму привітанні глава держави.


Президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 23 червня, звернувся до військових вищих навчальних закладів з нагоди випуску офіцерів.
 
Глава держави зазначив, що їх об’єднує спільний вибір, висока відповідальність, відвага, рішучість і вірність Україні, а в майбутньому всіх об’єднає перемога.
 
“Що об’єднує всіх вас? Що об’єднує всіх нас? Перше – це вибір. Вибір власної долі та власного шляху. Служіння державі. Захист України. Свідомий вибір мільйонів, який робить усіх єдиним, монолітним військом, незалежно від статі, віку й статусу. Цей вибір породжує другу річ, що об’єднує всіх: це відповідальність. Останні роки навчання стали для вас найбільш складними та доленосними. Вас усіх об’єднує відвага, рішучість, патріотизм. Вас об’єднує вірність Україні, готовність її захищати та прагнення її визволяти. А отже – і в цьому немає жодного сумніву, – є річ, яка об’єднає всіх у майбутньому. Це – перемога”, – сказав Зеленський.
 


Верховний головнокомандувач привітав із сьогоднішнім днем Національний університет Повітряних сил імені Івана Кожедуба, Військовий інститут танкових військ, Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Українську військово-медичну академію, викладачів і слухачів кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України, Військовий інститут Київського національного університету.
 
“Я дякую всім викладачам і працівникам кожного навчального закладу за підготовку, досвід, знання, які здобули й здобувають ваші вихованці. Ще вчора вони були курсантами, незабаром стануть офіцерами, вже завтра частина з них вирушить до лав сил оборони нашої країни, інші продовжать навчання, щоб згодом, здобувши освіту магістра, також поповнити лави українського війська”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент привітав співробітників Центру спеціальних операцій “А” Служби безпеки України з їхнім професійним святом.

Зеленський записав відео подяки

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button