Україна

В Україні відключили три блоки електростанцій


В Україні відключили три блоки електростанцій

У Харківській області діють графіки погодинних відключень. Знеструмлено близько 240 тисяч споживачів.

На електростанціях України виведено в планові та аварійні ремонти три енергоблоки. Про це повідомило Укренерго у понеділок, 15 квітня.

Вказано, що енергосистема працює стабільно та збалансовано. При цьому з 06:55 на Харківщині застосовані графіки погодинних відключень. Знеструмлено близько 240 тисяч споживачів. 

Також на Криворіжжі продовжують діяти ліміти споживання для промислових споживачів.

“В інших регіонах обмеження споживання для побутових споживачів не застосовувались. Але в години добового максимуму споживання з 19:00 до 21:00 Диспетчерський центр Укренерго закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами”, – йдеться у повідомленні.

Вчора для підтримки збалансованої роботи енергосистеми з 08:40 до 17:40 обмежувалась робота об’єктів ВДЕ, по потужності до 1 566 МВт в окремі години.

Вчора імпорт елетроенергії вівся з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини і Молдови. Загальним обсягом 9 242 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 288 МВт. Експорт сьогодні не планується.

Через погодні умови знеструмлено 36 населених пунктів в Житомирській та Хмельницькій областях. Ремонтні бригади працюють над відновленням живлення споживачів. 

На Одещині тривають роботи з відновлення енергопостачання після пожежі на високовольтному обладнанні на території області. На ранок знеструмленими залишаються два населені пункти. 

З інших причин на ранок знеструмлено 416 населених пунктів.

Через бойові дії є знеструмлення у Дніпропетровській, Донецькій, Сумській і Харківській областях.

Нагадаємо, 11 квітня державна компанія Центренерго втратила усі генеруючі потужності після чергової масованої атаки російських агресорів. Тоді вони зрунували Трипільську ТЕС.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button