Україна

В Україні стартує експериментальний проект е-Риба


В Україні стартує експериментальний проект е-Риба

Управління галуззю рибного господарства переходить у єдину державну електронну систему.

В Україні починає роботу Єдина державна електронна система управління галуззю рибного господарства (е-Риба). Про це 16 жовтня повідомило Міністерство аграрної політики та продовольства.

Зазначається, що у середу, 19 жовтня, запрацює перший компонент е-Риби – декларування права на промислове рибальство в електронній формі.

“Суб’єкти рибного господарства, які планують рибалити у промислових масштабах, мають до 1 листопада 2023 року задекларувати право на це шляхом подання відповідної електронної декларації. Система е-Риба працює в режимі 24/7 і передбачає можливість цілодобового подання декларацій”, – наголосили у відомстві.

Там додали, що запуск системи є важливою технологічною передумовою для подальшої цифровізації галузі та виведення рибного господарства з “тіні”.

Нагадаємо, Кабмін прийняв постанову від 13.10.2023 № 1076 Про реалізацію експериментального проекту щодо запровадження декларування права на промислове рибальство та дослідний вилов в електронній формі.

Згідно з пропозицією Мінагрополітики і Мінцифри, експериментальний проект е-Риба триватиме протягом двох років.

Нагадаємо, 10 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон про відновлення та відкриття е-декларацій чиновників в Україні.

Єдина база для ТЦК: коли запрацює е-мобілізація

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button