Україна

В ООН назвали кількість цивільних жертв війни в Україні


В ООН назвали кількість цивільних жертв війни в Україні

Близько 10 тисяч цивільних українців загинули від початку повномасштабного вторгнення Російської Федерації.


Від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загинули понад 9900 мирних українців. Про це заявив директор Управління з координації гуманітарних питань Рамеш Раджасингам на брифінгу Ради Безпеки ООН, присвяченому гуманітарній ситуації в Україні.
 
“За останніми підрахунками, понад 9900 мирних жителів було вбито від початку вторгнення. У перспективі це еквівалентно майже 16 цивільним особам, які гинуть щодня”, – сказав він.
 
Раджасингам наголосив, що наведені ним цифри є застарілими та не відображають поточну картину із загиблими в Україні. Згідно з даними Управління Верховного комісара з прав людини фактичні втрати серед цивільних вважаються вищими за озвучені.
 
За даними ООН, понад 40% населення України (близько 18 мільйоні людей) потребують тієї чи іншої форми гуманітарної допомоги. 10 млн українців вимушено залишили свої домівки, і мають статус біженців в інших країнах, або ж внутрішньо переміщених осіб всередині України.

Нагадаємо, війська Росії минулої доби відкривали вогонь по 118 українським містам та селам у 10 регіонах України. З початку року це найбільша кількість міст та сіл, які потрапили під удар.

ООН знайшла нові докази військових злочинів в Україні

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button