Україна

United24 та Метінвест завершують проект “Азовсталь. Символ незламності”


United24 та Метінвест завершують проект Азовсталь. Символ незламності

Випущені в рамках проекту серії браслетів з останньої партії комбінату Азовсталь розпродано. Весь прибуток піде на створення флоту морських дронів ЗСУ.

Фандрейзингова платформа United24 та група Метінвест завершують проект “Азовсталь. Символ незламності”, у рамках якого було створено дві серії браслетів з використанням останньої довоєнної партії сталікомбінату Азовсталь. Про це повідомляє прес-служба Метінвесту у середу, 14 грудня.

“Всі браслети розпродано. Загальний тираж сталевих символів незламності становить 100 000 штук, які придбали патріоти України з 44 країн по всьому світу. Як і планувалося, весь прибуток від продажу браслетів з останньої партії піде на створення першого в історії флоту морських дронів для Військово-морських сил Збройних сил України”, – йдеться у повідомленні.

Кожен браслет був створений із 5 грамів сталі, що вироблялася на прокатному стані 3600 комбінату Азовсталь. Саме з такої сталі у 1981 році було виготовлено шахту для запуску космічного корабля, у 2012 році – новий саркофаг на ЧАЕС. В 2022 році листопрокатний цех, у якому багато років працював стан 3600, став одним із місць, де героїчно тримали оборону захисники Маріуполя.

У Метінвесті уточнили, що перший тираж у 30 000 браслетів продали протягом трьох днів, а виручені 40 338 907 грн були спрямовані на посилення Армії дронів. Другий тираж браслетів виготовили у листопаді зі сталевих букв Вірю у ЗСУ, які протягом місяця стояли біля підніжжя найбільшого прапора України в Києві.

“Через шалений ажіотаж серед людей, які захотіли розділити віру в Збройні сили України, 70 000 браслетів було розпродано менш ніж за місяць. Завдяки цьому зібрали понад 94 000 000 гривень, які переведуть на перший у світі Флот морських дронів. Цієї суми достатньо напридбання9 безпілотних човнів”, – повідомили у прес-службі компанії Ріната Ахметова.

Нагадаємо, на початку листопада президент України Володимир Зеленський оголосив про збір коштів на фандрейзинговій платформі United24 на перший у світі флот морських дронів для потреб української армії. Пізніше він повідомив, що у створенні флоту морських дронів беруть участь жителі 93 країн.

Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button