Україна

Україна відправила два пожежні літаки до Туреччини

Два пожежних літаки ДСНС України в п’ятницю, 30 липня вилетіли до Туреччини для гасіння вогнищ лісових пожеж, що виникли 28 липня поблизу м. Манавгат (провінція Анталія) і поширилися на територію провінцій Стамбул, Кайсері, Коджаелі, Адана, Стамбул та Ізмір, передає 1NEWS з посиланням на пресцентр ДСНС.

Відзначається, що Україна направила два екіпажі пожежних літаків Ан-32П з групою забезпечення. Це досвідчені фахівці, які вже мають досвід роботи в гірських районах і залучалися раніше до ліквідації масштабних пожеж у Чорногорії, Ізраїлі та Грузії.

Наразі загальна площа пожеж у Туреччині становить понад 1 тис. 500 га. Внаслідок пожеж чотири людини загинули і 183 людини постраждали, з них 58 осіб госпіталізовано. Пошкоджено понад 100 приватних будинків і споруд. Рятувальними службами взято під контроль 36 вогнищ лісових пожеж, триває гасіння 20 вогнищ.

Всього до гасіння пожеж, ускладнених сильним вітром і спекою, станом на 30 липня залучено понад 4 тис. осіб, 457 одиниць техніки та 35 повітряних суден.

До слова, МЗС готується повертати громадян України з Туреччини. Впродовж 29 липня нові пожежі виникли недалеко від курортів Мармаріс та Бодрум, але у Бодрумі в безпосередній близькості від готелів пожежу вже взяли під контроль.

 

 

 

 

Back to top button