Україна

Україна та Люксембург розпочали переговори щодо безпекової угоди


Україна та Люксембург розпочали переговори щодо безпекової угоди

Сторони опрацювали текст проєкту угоди, обговорили зміст окремих положень та узгодили подальші кроки.


Україна та Люксембург розпочали двосторонні переговори про укладення угоди щодо співробітництва у сфері безпеки та довгострокову підтримку. Про це повідомила пресслужба Офісу президента у вівторок, 14 травня.

Про початок роботи над документом домовилися президент Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Люксембургу Люк Фріден під час телефонної розмови напередодні.
 

Сьогоднішній раунд перемовин провів заступник очільника Офісу президента Ігор Жовква.
 
“Ми вдячні Люксембургу за незмінну підтримку та прояв лідерства, зокрема в таких питаннях, як співголовування в ІТ-коаліції, військова допомога, підтримка членства України в ЄС і НАТО. Переконаний, усе це буде відображено в нашій безпековій угоді”, – зазначив Жовква.
 
Сторони ґрунтовно опрацювали текст проєкту угоди, обговорили зміст окремих положень та узгодили подальші кроки. Вже за результатами першого раунду вони відзначили суттєвий прогрес на шляху до підписання документа.

Як відомо, Україна продовжує підписувати безпекові угоди з партнерами. Наразі підписано двосторонні безпекові угоди з дев’ятьма країнами. Також Україна залучила до цих договорів Велику Британію, Німеччину, Францію, Данію, Канаду, Італію, Нідерланди та Фінляндію.

Стало відомо, коли Україна зможе підписати безпекову угоду зі США

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 + fifteen =

Back to top button