Україна

Україна попереджала Німеччину, що та переповнена шпигунами з РФ – Данілов


Україна попереджала Німеччину, що та переповнена шпигунами з РФ - Данілов

Шпигунська мережа в Берліні змогла дістати секретну інформацію про обговорення передачі ракет Taurus Україні.

Німеччини “просякнута” російськими шпигунами – Київ попереджав Берлін про це. Про це заявив секретарь Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов в інтерв’ю The Times.

За його словами, владу Німеччини неодноразово попереджали, що країна переповнена новим поколінням російських шпигунів і що вона “вразлива” в питанні російського шпигунства.

Шпигунська мережа Москви в Німеччині настільки глибока, що Росія змогла добути інформацію з секретних переговорів, зокрема про передачу ракет Taurus Україні, стверджує чиновник.

“Ми неодноразово попереджали наших партнерів про шпигунську мережу росіян, які дуже активно діють у Німеччині. Вони прослуховують розмови німецьких чиновників, і ми думаємо, що це не останній “злив”, – додав Данілов.

Він також зазначив, що до 1989 року в Німеччині було багато російських шпигунів, тепер цим займаються їхні сини і дочки.

Раніше Олексій Данілов заявив, що Російська Федерація готується запустити нову дискредитаційну кампанію проти української влади після власних президентських виборів. Вона буде націлена на дестабілізацію ситуації в Україні. 

РФ має намір втрутитися у вибори США – Данілов

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button