Україна

У Маріуполі торгують розкраденою гуманітаркою РФ – радник мера

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Маріуполі торгують розкраденою гуманітаркою РФ – радник мера

Фото: t.me/andriyshTime

Гуманітарна допомога мешканцям Маріуполя

Місцеві колаборанти змовилися з окупантами та реалізують вкрадені товари через мережу підприємців.

 

У Маріуполі торгують розкраденою російською “гуманітарною допомогою”. Про це 13 червня повідомив у Telegram радник мера міста Петро Андрющенко.

 

За його словами, колаборанти та окупанти на місцях крадуть товари, доставлені російською стороною, а потім реалізують їх через мережу підприємців.

 

“Син псевдо-мера Іващенко Володимир Костянтинович, який взяв на себе функцію “решал” при владі, порозумівся з робітниками МНС Росії. Не без допомоги урзуфських колаборантів Івана Топузова та його спільниці – співмешканки Тетяни Бутяєвої. Тепер вони разом просто крадуть гуманітарку, що заходить від росіян, і потім реалізують через мережу підприємців… Реалізація йде через “своїх” торговців, які попереджені, що в разі незгоди “поїдуть у підвал”, – уточнив Андрющенко.

 

Він додав, що до “схеми” також залучено депутата Маріупольського району Сергія Косенка – праву руку сина Іващенка та колишнього голови Урзуфа Анатолія Аврамова з сином Костянтином.

 

“Ціле угруповання економічних злочинців у самому серці окупаційної влади”, – наголосив радник.

 

Крім того, за даними Андрющенка, працівники МНС Росії продовжують мародерство та крадіжки у вцілілих будинках.

 

“Маріупольці повідомляють, що дивним чином усі російські МНС-ники розраховуються виключно гривнями (іноді ще доларами та євро) і майже ніколи – рублями. Звідки у них гривня та валюта – зрозуміло. З будинків та квартир маріупольців”, – заявив він.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button