Україна

У Кременчуці 180 тисяч людей наступної зими можуть залишитися без опалення

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

У Кременчуці 180 тисяч людей наступної зими можуть залишитися без опалення

Фото: https://t.me/DMYTROLUNIN

У Кременчуці 180 тисяч людей можуть залишитися без опалення через зруйновану ТЕЦ

У місті продовжують розбирати завали зруйнованої ракетними ударами ТЕЦ. Приблизно, через два тижні стане зрозумілим остаточний обсяг руйнувань та збитків.

 

Близько 180 тисяч мешканців Кременчука можуть залишитися наступного опалювального сезону без тепла та гарячої води, оскільки в місті ракетними ударами зруйновано ТЕЦ. Про це повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

 

У місті продовжують розбирати завали. За словами Луніна, приблизно, через два тижні стане зрозумілим остаточний обсяг руйнувань та збитків. Щоб забезпечити гарячою водою та теплом частину будинків, у місті обговорюють можливість будівництва двох нових котелень.

 

“Обласна військова адміністрація підставить плече жителям Кременчука та виділить кошти на частину робіт з обласного бюджету. Також ми звернемося до Офісу Президента, Уряду та міжнародних партнерів, щоб допомогли вирішити цю проблему. Тепер розглядаємо можливість будівництва двох нових котелень, щоб диверсифікувати подачу тепла, аби все місто не залежало від однієї ТЕЦ. Ворог обов’язково відповість за злочини. А ми все відбудуємо і зробимо краще”, – заявляє Лунін.

 

 

Нагадаємо, пожежу на Кременчуцькій ТЕЦ, яка виникла через обстріл у неділю, 24 квітня, було ліквідовано вранці 26 квітня. За словами Луніна, 24 квітня був найважчий обстріл Полтавської області: дев’ять ракет влучили в Кременчуцьку ТЕЦ та НПЗ. Одна людина загинула, семеро людей отримали поранення різного ступеня тяжкості.

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button