Україна

У ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні з Польщею


У ДПСУ розповіли про ситуацію на кордоні з Польщею

Більше всього вантажних атомобілів перебувають на напрямку пунктів пропуску Ягодин та Краківець.

Станом на ранок неділі на кордоні з Польщею скупчилося близько 4600 вантажівок через блокування руху польськими перевізниками. Про це сказав речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко в ефірі телемарафону 19 листопада.

За його даними, по 1200 вантажівок перебувають на напрямку пунктів пропуску Ягодин та Краківець, ще 500 машин очікують на напрямку Рава-Руська.

“Зрештою, вони (протестувальники – ред.) пропускають за годину по кілька вантажівок в обох напрямках, як тих, які їдуть з території Польщі, так і тих, які їдуть на територію цієї країни. Але інтенсивності руху, звісно, від цього не додається”, – сказав Демченко.

Він додав, що українські перевізники намагаються обирати інші напрямки, де вони можуть більш-менш швидко перетнути кордон, що своєю чергою додає скупчення до черг.

Так, на напрямку пункту пропуску Шегині на території Польщі перебуває близько 1300 вантажівок, які очікують можливості прослідувати в напрямку України, і орієнтовно 400 вантажівок сукупно очікують на напрямках пунктів пропуску Устилуг та Смільниця.

Як відомо, 6 листопада на польсько-українському кордоні розпочався страйк перевізників Польщі. Вони вимагають скасувати транспортний безвіз для України. За кілька днів зібралися черги на десятки кілометрів.

Згодом ЗМІ повідомили, що Польщі загрожує покарання від ЄС за блокування кордону України.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button