Україна

Скандал із повісткою журналісту: Сирський ініціював перевірку


Скандал із повісткою журналісту: Сирський ініціював перевірку

Командування Сухопутних військ перевірить інформацію щодо спроби вручити повістку Євгену Шульгату у якості “помсти” за вказівкою працівника СБУ.

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський доручив провести службову перевірку з приводу інформації, оприлюдненої виданням Слідство.Інфо, щодо спроби вручити повістку їхньому журналістові після розслідування стосовно співробітника СБУ. Про це він написав у Telegram 7 квітня.

Сирський наголосив, що професійна діяльність журналістів користується повагою керівництва Збройних сил та охороняється законодавством України.

“Збройні Сили України засуджують будь-які випадки порушень з боку військових посадових осіб. За матеріалами, опублікованими Громадською організацією Слідство.Інфо, мною визначено завдання командувачу Сухопутних військ ЗСУ провести службову перевірку”, – зазначив головнокомандувач.

Він додав, що за результатами службової перевірки будуть прийняти відповідні рішення.

Нагадаємо, 6 квітня видання Слідство.інфо повідомило, що його журналісту Євгену Шульгату намагалися вручити повістку у супермаркеті Києва за можливою вказівкою працівника Служби безпеки.

У редакції вважають, що в такий спосіб спецслужбовці хотіли покарати розслідувача, який викрив елітне майно керівника департаменту кібербезпеки СБУ Іллі Вітюка. 

Раніше повідомлялося, що в Ужгороді представники ТЦК посеред ночі забрали водія автобуса, який привіз із Вінниці дитячу збірну на всеукраїнські змагання з тхеквондо. Чоловіку вручили повістку та доправили до військкомату.

У Хмельницькому з’ясовують, від чого помер чоловік після візиту до ТЦК

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button