Україна

РФ стала державою-терористкою, небезпечною для всього світу – МЗС


РФ стала державою-терористкою, небезпечною для всього світу - МЗС

У п’ятницю, 5 серпня, в Україні вшановують пам’ять жертв Великого терору 1937-1938 років – одного з наймасштабніших злочинів радянської влади проти людства.

 
Російська Федерація, яка успадкувала найгірші сталінські традиції, стала державою-терористкою, яка становить небезпеку для всього світу, заявило Міністерство закордонних справ України.
 
“Великий терор 30-х років ХХ століття не зламав український народ, його дух і мужність, не здасться Україна і зараз. Настав час рішуче визнати, що Російська Федерація, яка успадкувала найгірші сталінські традиції, стала державою-терористкою, що становить небезпеку для всього світу”, – йдеться у коментарі МЗС України.
 
У відомстві нагадали, що 5 серпня в Україні вшановують пам’ять жертв Великого терору 1937-1938 років – одного з наймасштабніших злочинів радянської влади проти людства. Зазначається, що 85 років тому за наказом НКВС СРСР набула чинності постанова Політбюро ЦК ВКП(б) “Про антирадянські елементи”. На практиці це означало масові зачистки для знищення комуністичною диктатурою української еліти, яка мала потенціал відновити та розвивати українську державність, зазначили у МЗС України.
 
“У наші дні російська влада продовжує політику радянського режиму, вийшовши на новий рівень цинізму та жорстокості: окупанти ведуть війну проти кожного українця, незалежно від віку, статі, мови спілкування або роду діяльності. Ворожі війська з важкої артилерії та ракетними ударами розстрілюють та знищують усю націю. Оленівка, Вінниця, Кременчук, Краматорськ, Буча, Ірпінь, Бородянка, Харків, Чернігів, Миколаїв, Маріуполь – назви цих українських міст та містечок тепер відомі усьому світу саме через криваві злочини російської влади”, – йдеться у коментарі.
 
МЗС наголосило, що найбільше страждають тимчасово окуповані території України, які загарбники перетворили на місця несвободи та масового терору. Українські громадяни стають жертвами репресій з боку окупаційного режиму за найменшого прояву опору.
 
“Сьогодні українські захисники борються за те, щоб раз і назавжди подолати агресора і унеможливити подальші спроби РФ знищити український народ, нашу державність і вдаватися до шантажу всього людства. Світ демонструє безпрецедентну підтримку України, разом ми рухаємося до спільної мети, якою обов’язково стане перемога”, – заявило МЗС України.
 
Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав міжнародних партнерів засудити російський удар по колонії в Оленівці Донецької області та визнати Росію державою-терористом.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button