Україна

Поляки заблокували пункт пропуску Рава-Руська


Поляки заблокували пункт пропуску Рава-Руська

Представники фермерських господарств Польщі знову вимагають зменшити ввезення зерна з України.

Польські фермери відновили блокування вантажівок у пункті пропуску Рава-Руська – Хребенне. Про це повідомила Державна прикордонна служба України у вівторок, 4 червня.

“Представники місцевих фермерських господарств виступили з вимогою щодо зменшення ввезення зернових культур на територію РП з України. У рамках оголошеного блокування протестувальники не пропускають вантажівки на виїзд з України”, – йдеться у повідомленні.

На вʼїзд в Україну пропуск вантажівок здійснюється за раніше оголошеним графіком – 12 транспортних засобів протягом 12 год, а також одним запуском, додатково, на годину по чотири вантажівки, які здійснюють перевезення гуманітарної допомоги.

Пропуск решти категорій транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі.

Станом на 11:20 черга вантажівок на виїзд з України становила 33 одиниці, зареєстровані в електронній черзі.

ДПСУ не вказує, як довго триватиме блокування КПП. Але вчора анонсувалося, що акція продовжиться до другої половини дня 6 червня.

Нагадаємо, 29 квітня поляки розблокували всі КПП на кордоні з Україною. Останнім з них був якраз Рава-Руська – Хребенне.

Як відомо, польські фермери з лютого блокували КПП, протестуючи проти ввезення української агропродукції, планів Єврокомісії продовжити економічний безвіз з Україною ще на рік, а також проти “зеленого курсу” ЄС.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button