Україна

Оновлено проєкт будівництва Подільського мосту столиці

Київська міська державна адміністрація оновила проєкт будівництва Подільського мостового переходу, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу КМДА.

“Розпорядженням КМДА від 13.10.2021 №2152 місто перезатвердило проєкт будівництва Подільського мостового переходу. Оновлений проєкт враховує потреби постійно зростаючої кількості мешканців лівого берега, зокрема, буде побудовано ще один з’їзд та заїзд на міст з житлового масиву Троєщина. Також передбачене подальше будівництво тунелів Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену”, – йдеться у повідомленні.

В оновленому проєкті передбачене будівництво з’їзду з Подільського мостового переходу на вул. Оноре де Бальзака та заїзду з цієї вулиці на міст.

У КМДА нагадали, що на Подільському мостовому переході вже побудовано металевий міст через Гавань від вул. Набережно-Хрещатицької до Рибальського півострова, побудовано з’їзд з вул. Набережно-Хрещатицької з відповідними естакадами на міст, змонтовано 68 вантів. Міст через Дніпро вже встановили в проєктне (постійне) положення з демонтажем тимчасових опор надводної частини, які підтримували міст на етапі будівництва.

 

 

 

 

Back to top button