Україна

Обрано нового голову НАЗК


Обрано нового голову НАЗК

Конкурсна комісія визначила, що Павлущик має найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання посадових обов’язків голови НАЗК, а також відповідає критеріям компетентності та доброчесності.

Переможцем конкурсу на посаду голови Національного агентства з питань запобігання корупції став Віктор Павлущик, поаідомили в НАЗК.

“Конкурсна комісія з відбору на посаду голови НАЗК сьогодні оголосила переможцем конкурсу Віктора Павлущика. За його кандидатуру проголосували всі шість членів комісії. Очікуємо на відповідне рішення уряду. Наразі Віктор Павлущик старший детектив – керівник відділу детективів Національного антикорупційного бюро України”, – говориться в повідомленні агентства.

Дзеркало тижня

Як зазначили в НАЗК, конкурсна комісія визначила, що Павлущик має найкращі професійний досвід, знання і якості для виконання посадових обов’язків голови НАЗК, а також відповідає критеріям компетентності та доброчесності.

Нагадаємо, що Нацагентство з питань запобігання корупції (НАЗК) внесло ірландсько-американську компанію Weatherford International до списку міжнародних спонсорів війни за співпрацю з Росією. Компанія продовжує працювати в РФ, платити там податки та забезпечувати технологічні можливості країни-агресора у нафтовій галузі. 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button