Україна

Нацбанк відкрив рахунок для гумдопомоги українцям

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Нацбанк відкрив рахунок для гумдопомоги українцям

Фото: Пресс-центр НБУ

Нацбанк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям

Іноземці та українці можуть перерахувати на рахунок благодійну допомогу постраждалим від війни.

 

Нацбанк для Мінсоцполітики відкрив рахунок, на який іноземці та українці можуть перерахувати гроші на гуманітарну допомогу постраждалим від війни Росії проти України. Про це повідомляє прес-служба НБУ у вівторок, 1 березня.

 

Мінсоцполітики використовуватиме зібрані кошти для забезпечення підтримки громадян України, які найбільше страждають від війни. Потреба в рахунку з’явилася, щоб упорядкувати надходження коштів від донорів на гумдопомогу постраждалим від війни.

 

При цьому на відміну від спецрахунку, відкритого для фінансування потреб ЗСУ, кошти з цього рахунку будуть витрачатися для допомоги громадянам, які найбільше страждають на війну з Росією. На них купуватимуть продукти та облаштовуватимуть місця розміщення для біженців, забезпечуватимуть їх одягом та взуттям, ліками та товарами першої необхідності.

 

Крім того, із зібраних коштів біженцям та тимчасово переміщеним особам надаватиметься одноразова грошова допомога тощо.

 

Зазначається, що рахунок – мультивалютний, створений для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – в іноземній валюті, так і від українського бізнесу та громадян – у національній.

 

Реквізити рахунку Міністерства соціальної політики: UA823000010000032302338301027.

 

 

 

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Check Also
Close
Back to top button