Україна

IFC надасть «Укргазбанку» 30 млн євро позики

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) надасть АБ “Укргазбанку” позику на загальну суму 30 млн євро з можливістю подальшої конвертації у статутний капітал, передає 1NEWS.

Про це розповів Президент Володимир Зеленський під час виступу на церемонії підписання відповідного меморандуму між Міністерством фінансів України, IFC та Укргазбанком.

“Варто відзначити ефективну на скоординовану співпрацю уряду та Міжнародної фінансової корпорації, результатом якої є наша з вами зустріч і підписання угоди між Міжнародною фінансовою корпорацією та Укргазбанком щодо надання позики у розмірі 30 млн євро з можливістю подальшої конвертації у статутний капітал”, – сказав глава держави.

За його словами, підписання меморандуму є не лише першим потужним реалізованим кроком, що наближає Україну до стратегічної мети щодо скорочення державної частки у банківському секторі України, а й підтвердженням ефективності впроваджених впродовж останніх років реформ у цій сфері.

Водночас Президент підкреслив, що реформа державного банківського сектору дійсно є однією з ключових передумов для зміцнення стійкості фінансової системи нашої незалежної прекрасної України та зростання її кредитного й інвестиційного потенціалу.

“Це сприятиме пришвидшенню досягнення європейських стандартів на фінансових ринках, зростанню української економіки, забезпеченню макрофінансової стабільності та покращенню добробуту населення України”, – запевнив Зеленський.

 

 

 

Back to top button