Україна

Google виділяє $2 млн на цифрову освіту для українців


Google виділяє $2 млн на цифрову освіту для українців

Новий грант буде спрямований на навчання українців цифрової грамотності, подолання цифрового розриву та масштабування платформи Дія. Цифрова освіта.

 
Google надає $2 млн на цифрову освіту для українців та 50 тисяч ліцензій Workspace для уряду. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
 
“Домовилися про це під час зустрічі з командою техногіганта. Сервіси Google вже стали частиною інфраструктури Мінцифри. Тепер і інші державні установи можуть працювати швидше, незважаючи на обстріли та постійні загрози кібератак росіян. Цьому допоможуть 50 000 ліцензій Google Workspace, якими органи влади зможуть користуватися цілий рік”, – зазначив міністр.
 
Міністр також повідомив, що Google підтримує розвиток цифрової грамотності українців та освіти.
 
Новий грант на 2 мільйони доларів скеруємо на навчання українців цифрової грамотності, подолання цифрового розриву та масштабування платформи Дія.Цифрова освіта. Запустимо англомовну версію порталу з програмами рескілінгу, персоналізованими траекторіями з елементами АІ, а також рекомендаціями з працевлаштування. Це дозволить у майбутньому багатьом знайти затребувану роботу та зробити внесок у економічне відродження держави”, – йдеться у повідомленні міністра.
 
Раніше повідомлялося, що українські школи отримали 50 тисяч ноутбуків від Google та ЮНЕСКО.
 
 
 
Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button