Україна

Голова НБУ заявив про необхідність “Плану Б” з МВФ


Голова НБУ заявив про необхідність Плану Б з МВФ

Пишний зазначив, що турбулентність може статися будь-де та в будь-який час, тому потрібен системний глобальний запобіжник.

Голова НБУ Андрій Пишний заявив, що Україна потребує додаткового плану з Міжнародним валютним фондом для продовження міжнародної фінансової підтримки України у 2024 році. Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Під час зустрічі з першим заступником директора-розпорядника МВФ Гітою Гопінат в Мараркеші Пишний сказав, що турбулентність може статися будь-де та в будь-який час, тому потрібен системний глобальний запобіжник.

“Ми маємо розробити наш спільний детальний “План Б”, щоб забезпечити сталість програми розширеного фінансування та зберегти макрофінансову стійкість України за будь-яких умов”, – зазначив очільник НБУ.

Директор-розпорядник МВФ відзначила успішний перехід НБУ до керованої гнучкості курсу, а також підтвердила як розуміння Фондом потреб України, так і готовність до розроблення запобіжників на випадок реалізації ризиків.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд очікує від України ухвалення закону про фінансовий моніторинг політично значущих осіб та відновлення податкових перевірок.

Також повідомлялося, що міністр фінансів України провів зустрічі з керівництвом МВФ та Світового банку.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button