Україна

Екс-заступницю глави КМДА Кільчицьку підозрюють в шахрайстві


Екс-заступницю глави КМДА Кільчицьку підозрюють в шахрайстві

Прокуратура не назвала ім’я колишньої чиновниці, але виклала заблюрене фото на якому можна впізнати Ірену Кільчицьку.

Прокуратура Криму скерувала до суду обвинувальний акт проти колишньої заступниці голови КМДА. Про це прокуратура повідомила на своєму офіційному сайті у середу, 1 листопада.

Попри те, що в тексті на називається її ім’я, за заблюреною фотографією можна впізнати Ірену Кільчицьку. 

Екс-чиновницю підозрюють в тому, що вона незаконно заволоділа чужими коштами, від продажу кримської нерухомості, в особливо великих розмірах. Її дії кваліфіковано як шахрайство, передбачене ч. 4 ст. 190 КК України. Тепер Кільчицькій загрожує до восьми років позбавлення волі.

“У 2021 році потерпілий, маючи у власності майно на окупованому півострові, вирішив його продати, щоб уникнути незаконної “націоналізації” цього майна з боку окупаційної влади. Загальна сума продажу становила 1 мільйон 927 тисяч доларів США (53 471 552 грн).

У свою чергу, обвинувачена взяла на себе зобов’язання допомогти потерпілому у переведенні коштів з окупованої території Криму на материкову частину України. Оскільки колишня заступниця голови КМДА була досить відомою у колі політичних та бізнесових еліт й мала матеріальні статки, потерпілий погодився скористатися її “послугами”, – мовиться в повідомленні прокуратури.

У результаті чоловік повністю виконав інструкції обвинуваченої про передачу коштів на окупованій території її спільнику. Однак колишня чиновниця присвоїла їх собі і відмовилася повертати.

Як ми вже писали раніше, викрито ділків, які намагалися продати Міноборони танкові двигуни за потрійну ціну. Мова йшла про 80 агрегатів.

На Одещині викрито сільського голову, який хотів “заробити” на бомбосховищі

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button