Яка риса характеру зіпсує побачення і може вбити стосунки: відповідь психолога
Психолог Габбі Гудьє з Вашингтона вважає, що почуття власної непотрібності може призвести до токсичних стосунків, зруйнувати їх або просто відлякати партнера. За її словами, через нікчемне ставлення до себе люди залучають у своє життя тих, хто їм може просто не подобається або не підходити.
Габбі зазначила, що ще одним наслідком не любові до себе, може стати постійний потяг до людей, які будуть принижувати і постійно критикувати, пише 1News. “Вони не здатні будуть дізнатися вас на глибокому рівні”, – сказала Габбі Гудьє.
Зазначається, що подібні твердження підтримав відомий американський психолог Джеффрі Янг, який заявив, що “люди, які вважають себе марними, ймовірно, найсильніше притягують партнерів, які обов’язково відштовхнуть”. Все тому, що вони посилюють почуття неповноцінності.
Янг заявляв, що люди, які вважають себе нікчемними, знаходять схожих на себе, таких, які глибоко вкоренилися в ненависті до себе. На його думку, вони лише повторюють те, чого їх навчили у дитинстві.
Серед ознак, які означають, що людина вважає себе нікчемною, такі:
- Людину приваблюють партнери, які критикують та принижують
- Людину найбільше приваблюють партнери, які просто не в ньому
- Людина підтримує стосунки з надією, що зможе заслужити кохання іншого
- Людина почувається добре з партнерами, які емоційно недоступні
- Людину приваблює партнер, який зможе взяти він зобов’язання чи регулярно проводити час
- Людина уникає побачень чи інтенсивних стосунків
До речі, психолог Гудьє поділилася кількома порадами, як упоратися з розривом здоровим чином.
“Закінчення стосунків – це ідеальний час для емоційного “детоксу”, який включає в себе налаштування мозку на позитивні думки. Це можна зробити, оточивши себе друзями та сім’єю, проводячи більше часу на свіжому повітрі та уникаючи соціальних мереж”, – вважає психолог.
Також вона порекомендувала видалити із соціальних мережекскоханого/екскохану.
“Дослідження показали, що мозок із розбитим серцем схожий на людину, яка зазнає кокаїнової абстиненції. Коли є контакт, навіть просто бачачи їхні обличчя, це посилює потяг”, – зазначила Гудьє.
Психолог додала, ще одним чудовим варіантом впоратися з розривом стоснуків – відмова від алкоголю. На її думку, потрібно зосередитись на розвитку здорових звичок. Наприклад, фізичні вправи, восьмигодинний сон та збалансоване харчування.
“Після того, як стосунки закінчуються, одна з причин, чому це так болісно – нейрони у вашому мозку працюють по-іншому”, – сказала вона.