Цікаве

Як зробити органайзер для біжутерії: цікаві лайфхаки

Щоб сережки не губилися, каблучки не котилися, а намиста не плуталися, пропонуємо вам змайструвати зручне місце для зберігання біжутерії. Купити готові шухлядки просто і практично, але не так цікаво, погодьтеся.

А ось якщо проявити фантазію, можна прикрасити не тільки себе, але і навколишній простір. 1News розповідає про безліч оригінальних ідей, як зробити органайзер власноруч.

Як зручно зберігати прикраси: лайфхаки

  • Лайфхак 1. Органайзер-дерево
Органайзер для біжутерії

 

Посадіть у себе в кімнаті чарівне дерево. Такий органайзер можна випиляти з фанери або вирізати зі щільного картону.

  • Лайфхак 2. Прикраси на гілках

 

Органайзер для біжутерії

 

А можна взяти справжнє дерево, точніше його гіллястий фрагмент. Гуляючи в саду, знайдіть відповідну розлогу гілочку з безліччю відростків. Закріпіть її на підставці або просто поставте в декоративну вазу.

  • Лайфхак 3. Органайзер на вішалці

 

Органайзер для біжутерії

 

Дуже простий і компактний варіант зберігання бус, браслетів і кольє – на плічках для одягу. Зробіть додаткові гачки і чіпляйте на них біжутерію. Нічого не переплутається, а при бажанні все можна заховати в шафу разом із одягом.

  • Лайфхак 4. Органайзер із картону

 

Органайзер для біжутерії

І знову на допомогу приходять втулки від туалетного паперу, фольги і плівки. Закріпіть на них кнопки і гачки – вийде компактний органайзер для бус. А всередину можна складати браслети і каблучки.

  • Лайфхак 5. Де зберігати сережки

 

Органайзер для біжутерії

 

Ось така креативна конструкція виходить зі звичайної старої терки. Саме те, що треба для наочності та зберігання сережок і підвісок.

  • Лайфхак 6. Органайзер для заколок

 

Органайзер для біжутерії

 

Дитячі резинки, заколки, бантики і крокодильчики чудово почуватимуться в кишеньках, зшитих дбайливими маминими руками. Їх практично робити із сіточки – тоді все буде видно.

  • Лайфхак 7. Органайзер-картина

 

Органайзер для біжутерії

Нехай біжутерія прикрашає не тільки вас і працює, навіть коли ви відпочиваєте. Розмістіть свої прикраси на панно у рамочці і поставте на поличку. Можна підібрати намиста, сережки та браслети в одному стилі, наприклад, під старовину.

  • Лайфхак 8. Органайзер-полички

 

Органайзер для біжутерії

 

Інший варіант – зробити органайзер на стіні в кімнаті або передпокої. Якщо прикрас дуже багато, з поличок вийдуть справжні повноцінні меблі. Така композиція освіжить декор кімнати, а всі гості оцінять ваш арсенал краси.

  • Лайфхак 9. Плетене панно

 

Органайзер для біжутерії

 

Сплетіть оригінальне панно і повісьте на стіну. Це може бути складне хитросплетіння макраме або ж хаотично натягнуті нитки. На такі дуже зручно чіпляти сережки або гачки для бус і каблучок.

  • Лайфхак 10. Закритий ящик

 

Органайзер для біжутерії

 

Якщо ж ви не хочете демонструвати всі свої скарби сторонньому оку, їх можна компактно розташувати в будь-якій шухляді столу чи секретера. Для цього достатньо зробити маленькі клітинки під кожен вид прикрас, наприклад, із того ж щільного картону, який потім обтягнути тканиною.

Джерело: Сьогодні

Back to top button