Цікаве

В Україні запрацював онлайн-кінотеатр для дітей

Мета онлайн-кінотеатру Multok дати українським дітям можливість дивитися найкращі анімаційні серіали світу із професійним дубляжем українською мовою

В Україні розпочав роботу онлайн-кінотеатр для дітей Multok.

Тут можна буде подивитися відомі дитячі анімаційні серіали українською мовою, – інформує 1NEWS.

Мета онлайн-кінотеатру Multok дати українським дітям можливість дивитися найкращі анімаційні серіали світу із професійним дубляжем українською мовою.

Вже зараз в онлайн-кінотеатрі можна подивитися такі світові мультсеріальні хіти, як Гігантозавр (Disney Channel), Казупс (Netflix), День, коли Генрі зустрів… (Nick Junior) та Майя Дій (Discovery Kids). Автори проєкту обіцяють, що найближчим часом список прем’єр значно розшириться.

«Є нагальна потреба в якісному україномовному контенті для дітей, і ми інвестуємо в найкраще. Гігантозавр, Казупс, Майя Дій і Генрі художньо довершені, захоплюючі серіали зі здоровим гумором. Нас дуже тішить, що вони вже доступні українською», — підкреслила програмна директорка сервісу Яна Гришаніна.

Сервіс працює без реклами, а вартість місячної передплати складає 70 гривень. Після реєстрації користувачі мають можливість подивитися декілька серій кожного серіалу безкоштовно.

Модель монетизації за передплатою дозволяє зосередитися на якісному контенті, і розвивати інтернет-простір для дітей без дорослого контенту.

«Ми створюємо український онлайн-кінотеатр для дітей віком до 6−7 років. Це означає – інтернет-простір без насильства, без реклами, без маніпуляцій. Сподіваємось, батьки вітатимуть такий підхід — адже саме ми, дорослі, обираємо що дивитися нашим малюкам. Це відповідальність. Наш вибір впливає на культуру наших дітей», — зауважує вона.

Джерело: НВ

One Comment

  1. Запуск онлайн-кінотеатру Multok в Україні є важливим кроком для забезпечення дітей якісним україномовним контентом без реклами та насильства. Це чудова можливість для батьків обирати безпечні та захоплюючі анімаційні серіали для своїх малюків.

Back to top button