Цікаве

Працевлаштування за кордоном: які складнощі можуть виникнути

Від’їжджати на роботу за кордон стало трендом серед жителів України. Насамперед це можливість повноцінно реалізувати свої амбіції стосовно достойного доходу. Саме тому всі охочі можуть скористатися можливістю перейти за посиланням, щоб обрати з найкращих вакансій, врахувавши всі чинники, власні можливості та побажання. Для декого праця за кордоном розглядається як стартовий майданчик з метою подальшого кар’єрного зростання чи навчання, що доповнюється перспективою залишитись на постійне перебування у країні з потужними соціальними стандартами.

В усякому разі пропозиції роботи за кордоном викликають багато суперечок. Якщо комусь пощастило на всі сто, то він обов’язково нахвалює свого роботодавця та агітує їхати за кордон інших, але немало й тих, хто повертається додому доволі швидко й майже ні з чим.

Чи існують суттєві недоліки роботи за кордоном

Отже, якщо розглядати закордонні заробітки з діаметрально протилежного боку, то виявляється, що недоліки їм все ж таки притаманні. Ось перелік факторів, які необхідно обов’язково врахувати, якщо людина серйозно готується до працевлаштування в інших країнах:

  • побоювання щодо абсолютно нового оточуючого довкілля та соціуму з іншим менталітетом;
  • мовний бар’єр та ймовірні складності при налагодженні контакту з майбутніми колегами;
  • специфічні природні та кліматичні умови, що викликають необхідність в адаптації;
  • високі ціни на товари, а тим більш послуги, включаючи проїзд в міському транспорті, що матиме суттєвий вплив на формування власного бюджету;
  • відсутність вакансій за спеціальністю, яка подобається та вже неодноразово успішно випробувана.

Психологічного стресу інколи зазнають трудові емігранти, які поїхали за кордон одноосібно, залишивши вдома рідних та близьких. В декого викликає дискомфорт відсутність однозначного соціального статусу, коли відчувається незахищеність перед невідомими загрозами. Якщо рідна мова має якісь спільні корені з мовою нової країни, то люди швидко до неї звикають та починають майже вільно спілкуватися з місцевим оточенням впродовж короткого терміну. В іншому випадку, претендуючи на роботу з високою зарплатою, багатьом доведеться відвідувати мовні курси.

Підводні камені на стадії працевлаштування

Як би то не було, але найбільші неприємності для пересічного українця можуть принести пошуки надійного посередника з працевлаштування за кордоном. Безмежна кількість оголошень у комбінації з захмарними обіцянками найчастіше здатна завести в оману. Люди, що мають практику в подібних справах, рекомендують брати до розгляду одразу декілька вакансій від різних фірм-посередників. В такий спосіб завжди буде простір для маневру та з’явиться можливість провести тендер.

Рекрутерську компанію потрібно оцінити з декількох боків. Насамперед, це наявність ліцензії на право здійснювати відповідну діяльність. Застережень про співпрацю з неофіційними агентами вже вдосталь, тому без законних документів взагалі не варто вступати у контакт. Договір про роботу має містити варіант, який викладений мовою шукача, щоб він міг його прочитати та зрозуміти. Поряд з цим у договорі однозначно повинен бути визначений розмір винагороди.

Неправильно піддаватись на вмовляння стосовно якихось палаючих вакансій з великою зарплатою. Це звичайний рекламний трюк, в реальності може виявитись, що робота відбувається в нестерпних умовах, а зарплата значно нижча за обіцяну.

Якщо людина прагне уникнути неприємностей під час працевлаштування в інших країнах, то їй не слід ставати до роботи до моменту затвердження контракту. Ні в якому разі не варто віддавати до чужих рук офіційні документи, для цього існують їх скановані копії.

Back to top button