Цікаве

Названі шкідливі для людей похилого віку продукти

Останнім часом українці стали піклуватися про здоров’я і дотримуватися правильного харчування. Дієтолог Анжеліка Дюваль зацікавилася питанням і назвала шкідливі для літніх людей продукти.

Напівфабрикати придумувалися для економії грошей і часу, але сьогодні вони стоять нарівні з корисними продуктами. У сосисках та пельменях міститься багато жиру і солі, що погіршують стан серцево-судинної системи, підшлункової залози.

Смажене м’ясо для людей старше 60 років небезпечно через канцерогени, що утворилися в процесі готування, які негативно впливають на кишечник. В меню не варто включати баранину, яловичину, свинину, а перехід на дієтичні кролик і птицю, навпаки, вітається.

Білий хліб містить багато вуглеводів, що сприяють підвищенню цукру в крові, набору ваги. Вироби з борошна грубого помелу вживати дозволяється. Надлишок солі, що затримує в організмі зайву воду, небезпечний для гіпертоніків. Єдиний спосіб скоротити обсяг її споживання – додавати в тарілку, а не в процесі готування. Цукор необхідний для роботи мозку. Денну норму людина може отримати з фруктів і ягоди. Пісок і рафінад – негативно впливають на здоров’я.

Back to top button