Цікаве

Накличете біди і хвороби: 5 рослин, які не можна тримати в квартирі

Накличете біди і хвороби: 5 рослин, які не можна тримати в квартирі

Содержание

Вважається, що квіти в будинку повинні бути обов’язково — вони не тільки радують око і підвищують настрій, але і сприяють обміну киснем. У квартирах, де є рослини, легше дихається і краще спиться, але не завжди — деякі представники флори небезпечні. розповість, які квіти не можна тримати вдома за прикметами, а які — можна.

Їх не можна тримати вдома — рослини, що несуть горе в будинок

Згідно з думкою езотериків, є всього п’ять видів квітів, від яких краще відмовитися, якщо ви не хочете жити в злиднях і постійно хворіти:

  • фікус — вважається квіткою вдови і приваблює проблеми зі здоров’ям;
  • плющ — рослина-енергетичний вампір, який не тільки «тягне» з вас життєві сили, а й штовхає чоловіків на зради;
  • сансевієрія — руйнує сімейне благополуччя, провокує конфлікти між домочадцями;
  • кала — притягує печаль і навіть смерть (деякі народи приносять кали на цвинтар);
  • диффенбахія — не тільки здатна отруїти організм людини своїм соком, але і на енергетичному рівні виснажує психіку людини.

Рослини з перерахованого вище списку тільки на перший погляд здаються нешкідливими — відмовтеся від їх присутності у вашому домі, якщо для вас цінне фізичне і ментальне здоров’я.

Які квіти тримати вдома для щастя — вибираємо правильно

Крім заборонених рослин, існують і дозволені — квіти, які позитивно впливають на здоров’я людей і навіть сприяють збагаченню. Якщо ви хочете залучити в своє життя любов, позитивні враження і зміни, купіть:

  • герань — дарує впевненість в собі, удачу в справах і сприяє налагодженню взаємин між людьми;
  • фіалка — розкриває сексуальний потенціал, підвищує настрій і допомагає зберегти вірність подружжя;
  • спатифіллум — дарує щастя в особистому житті одиноким жінкам, покращує ментальний зв’язок між закоханими.

Також позитивними рослинами і доброю енергетикою вважаються кімнатні хризантеми, цикламени, китайські троянди і кислиця. Можливо, догляд за деякими з цих представників флори здасться вам важким, але зате натомість ви отримаєте благополуччя, міцне здоров’я і сімейне щастя.

One Comment

  1. У статті розглядаються п’ять рослин, які, за думкою езотериків, можуть негативно впливати на здоров’я та благополуччя мешканців квартири. Обирайте рослини обережно, адже деякі з них можуть приносити не лише естетичне задоволення, а й енергетичну шкоду.

Back to top button