Цікаве

На які косметичні засоби косметологи радять жінкам у віці 40+ не шкодувати коштів

Чим старшою стає жінка, тим ретельніше вона повинна доглядати за своєю шкірою. Все тому, що з роками змінюється гормональний фон, від чого кількість колагену зменшується. Це призводить до того, що у жінки змінюється овал обличчя, на місце мімічних зморшок приходять яскраво виражені глибокі зморшки.

Косметологи радять жінкам у віці 40+ не шкодувати коштів на косметичні засоби, які доглядають за шкірою. Адже шкіра потребує очищення, зволоження, живлення і захисту. Якщо декоративну косметику можна купити дешевше, то для догляду за шкірою необхідно придбати якісні засоби.

Очищення

Молочко, міцелярна вода та інші засоби для зняття макіяжу повинні бути у кожної жінки. Косметологи стверджують, що навіть один раз не змивши косметику на ніч, можна отримати проблеми зі шкірою, від яких доведеться позбавлятися тривалий час. Це відноситься навіть до молоденьких дівчат, що говорити про жінок за 40. Тому на очищенні економити не можна у жодному разі.

Вмивання

Важливий етап у догляді за шкірою. Як відомо, вмивання за допомогою мила не приносить користі для шкіри. Отже, гель для вмивання — це не той засіб, на якому варто економити. Також не потрібно шкодувати грошей на мінеральну воду, якою найкраще вмивати обличчя і шию.

Скраби

Ще одним засобом для очищення шкіри є скраби. За допомогою твердих частинок, які є в їх складі, вони очищають шкіру від відмерлих частинок.

Тонік

Деякі жінки через економію, а деякі через незнання не купують тонік, а даремно. Без цього засобу не буде потрібного очищення. Тонік сприяє тому, щоб з обличчя повністю пішов засіб для вмивання. Також тонік закриває пори, тим самим захищаючи шкіру.

Сироватка

Опитування жінок показало, що багато хто з них не знають про користь сироватки для шкіри. Тому вони шкодують гроші на цей засіб. Однак сироватка грає важливу роль, бо підсилює дію крему. Тому перед нанесенням крему слід спочатку нанести на шкіру сироватку.

Крем

Без крему жінці у віці 40+ не обійтися. Краще не купити щось з декоративної косметики. При цьому крем повинен бути як для дня, так і для ночі.

Обов’язково в косметичці повинен бути зволожувальний крем, так як це необхідна умова для здорового вигляду шкіри.

Вікову шкіру потрібно захищати від ультрафіолетових променів. Тому на захисному кремі також не можна економити.

Якщо не економити і придбати всі засоби по догляду за шкірою обличчя, то можна добре виглядати і в сорокарічному віці.

No Newer Articles

Back to top button