Цікаве

Медики назвали п’ять популярних напоїв, які можуть викликати серцевий напад

Медики назвали п’ять напоїв, надмірне вживання яких може призвести до серцевого нападу, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

Найчастіше серцеві напади виникають раптово у, здавалося б, здорових людей. Однак це не означає, що впливу на організм не було, просто хвороби серця мають властивість протікати безсимптомно. Проблеми з серцем часто з’являються через неправильне харчування. І дуже важливо не тільки їсти здорові продукти, а й пити правильні напої.

Медики назвали п’ять найнебезпечніших для серця напоїв.

Солодка газована вода

Головна небезпека газованої води полягає в надмірному вмісті цукру. У науковому журналі повідомляється, що солодкі напої можуть збільшити ризик серцевих захворювань.

Кава

До цих пір дієтологи не можуть визначитися з кількістю безпечних чашок кави в день. Однак медики вважають, що вживання шести й більше чашок кави на день підвищує кількість жирів в крові і збільшує ризик серцевого нападу.

Енергетики

Енергетичні напої підвищують кров’яний тиск і порушують серцевий ритм. Відчуття припливу енергії відбувається за рахунок прискореної роботи серця.

Алкоголь

Згідно з дослідженнями групи вчених університету Хопкінса, алкоголіки частіше за інших мають проблеми з серцем.

Молочні коктейлі

Незважаючи на очевидну користь молока, молочні коктейлі вживати не рекомендується. Справа в тому, що вони містять не тільки багато цукру, але й масу насичених жирів, що не дуже добре для серцево-судинної системи.

 

 

 

 

 

Back to top button